4 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 07:03

Shell

- Advertisement -

Zbritje e madhe në Shell Kosova

Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje...

Njoftim nga Shell Kosova

Në këtë kohë kur të gjithë i ngrisin çmimet është gjigandi global i derivateve SHELL në Kosovë i cili mendon për qytetarët e vendit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -