-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 10:47

Shefik Xhaferivuq

- Advertisement -

Vulin e paralajmëron kryetarin e Presidencës boshnjake pas bisedës që ky i fundit pati me Kurtin

Një bisedë telefonike e zhvilluar dje mes kryeministrit në detyrë të Kosovës, Albin Kurti dhe kryetarit të presidencës së Bosnjës, Shefik Xhaferivuq, ka shkaktuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -