-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 16:07

Sergej Lavrov

- Advertisement -

Lavrov e pëson keq në Sarajevë: Ja pse Komshiq refuzoi ta takojë ministrin e jashtëm rus

Në një konferencë shtypi, anëtari i Presidencës së Bosnjë-Herzegovinës Zhelko Komshiq deklaroi arsyet pse ai, si dhe anëtari tjetër Shefik Xhaferoviq, nuk e priti...

Lavrov zbulon bisedën me Ramën për Kosovën: Zgjidhja që propozon Rusia

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka konfirmuar në konferencën e përbashkët për shtyp me Edi Ramën në Moskë se pjesë e diskutimeve të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -