4.8 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 02:01

Selman Avdiu

- Advertisement -

Jetonte në shator, bëhet me shtëpi invalid i luftës së UÇK-së!

Invalidi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Selman Avdiu është bërë me shtëpi të re. Kjo është bërë e ditur nga këngëtari dhe pjesëtari i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!