5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 04:44

Selim Selimi

- Advertisement -

Dy ministrat e Qeverisë së Kosovës arrijnë në “Tokën e Premtuar”

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Hardinaj-Stublla së bashke me Ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi kanë arritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Haradinaj-Stublla përmes...

Ekskluzive Arrihet marrëveshja me Listën Serbe: Zëvendëskryeministrin, 2 ministri dhe Drejtorin për Komunitete do t’i ketë partia e Rakiq

Lidhja Demokratike e Kosovës ka arritur koalicion me Listën Serbe, për bashkëqeverisje. Partia e drejtuar nga Goran Rakiq me qeverinë e re do të ketë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!