-3.1C
Pristina
27 Janar, 2021 - 21:57

Sejdi Hoxha

- Advertisement -

Deputeti i PDK’së: Sveçla ka vendosur kamera dhe përgjues në institucione

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Sejdi Hoxha, ka denoncuar publikisht ish-ministrin e Lëvizjes Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla, për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -