0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 21:14

Sava Janjiq

- Advertisement -

Janjiq akuzon Ramush Haradinajn që Komuna e Deçanit s’po ua kthen tokat Manastirit

Igumeni i manastirit të Deçanit, Sava Janjiq është ankuar për tokën e manastirit duke thënë se po konfiskohet prona dhe po ndërtohet një autostradë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -