3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 00:49

RTK

- Advertisement -

Albin Kurti godet RTK’në: Me informacione të tilla po vazhdon viktimizimi i familjes së Ukshin Hotit

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se po vazhdon viktimizimi i familjes së Ukshin Hotiti përmes publikimit të informacioneve të pakonfirmuara. Ka thënë...

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re punonjësi i RTK-së

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re punonjësi i RTK-së Lajmin e kanë konfirmuar familjarët dhe sindikata e punëtorëve të televizionit publik. Përmes një njoftimi,...

Lista Srpska mbron gazetaren e RTK2: Përmendja e fjalës “Metohi” garantohet me Kushtetutë

Lista Serbe ka reaguar pasi që moderatorja e RTK’së, Aleksandra Dogangjiq mori kritika e iu përmend edhe shkarkimi pas referimit që i bëri Kosovës...

Fillon “spastrimi” ne RTK, ja kush alarmohet

Kryeredaktori i RTK 3, Ridvan Berisha ka thënë se ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi ka një skenar për spastrimin e Radio Televizionit...

RTK: Lëvizja Vetëvendosje, fituese e zgjedhjeve

Sipas Exit Poll-it të realizuar nga Klan Kosova, që paraqet një projeksion dhe jo rezultate zyrtare, partitë politike në vend, në këto zgjedhje, janë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -