-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 12:09

Rrahman Paçarrizi

- Advertisement -

Rrahman Paçarizi reagon ndaj Konjufcës pas vendimit për shkarkimin e Çitakut

Profesori Rrahman Paçarizi ka reaguar pas propozimit të ministrit të jashtëm, Glauk Konjufca për të shkarkuar ambasadoren Vlora Çitaku dhe 6 të tjerë, përcjell...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -