-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 13:14

Rrahje

- Advertisement -

Prishtinë- I infektuari me Covid-19 nuk i respekton rregullat e vetizolimit dhe del në rrugë – rrahet nga disa persona

Një i infektuar me Covid-19, ka frekuentuar rrugët e Prishtinës pasditen e së martës, dhe pas kësaj i dyshuari është arrestuar nga policia. Ai nuk...

Video nga përleshja me thika në qendër të Prishtinës, një person lëndohet rëndë

Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet disa personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, ku një person ka mbetur i lënduar. Policia ka njoftuar...

Istog/ Përleshen mes vete, e pëson edhe kalimtari i rastit

Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete. Gjatë rrahjes së...

Leposaviq, pesë serbë përleshen për parti politike

Të premten rreth orës 19:50, ka ndodhur një përleshje fizike midis pesë serbëve në fshatin Jarinjë e Poshtme në Leposaviq. Shkak për këtë përleshje dyshohet...

Gruaja nga Prizreni e rreh burrin, e bën ‘llom’

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua e ka sulmuar fizikisht një burrë i cili në ato momente ishte në gjendje të dehur. Siç...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -