1.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 11:20

Rrahim Hashimi

- Advertisement -

Rasti i fajdeve: Dënohen Hashimi dhe Rexhepi

Autoritetet e drejtësisë kanë shpallur fajtorë Rrahim Hashimin dhe Kadri Rexhepin për veprën penale mashtrim. Gjykata Themelore e Prishtinës ka dënuar me 3 vjet e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -