-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 20:30

Rozeta Hajdari

- Advertisement -

A po shkojmë drejt rihapjes? Kurti dhe Hajdari paralajmërojnë konferencënë ora 17:00

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti do të mbajë konferencë së bashku me Ministren e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike, Rozeta Hajdari. Në...

Ti Rozeta Hajdari, mos pleqno se nuk të shkon ty pleqnimi

Ti Rozeta Hajdari, mos pleqno se nuk të shkon ty pleqnimi, po trego ti pse në kohë pandemie bëhesh arrogante dhe e ngrit n'detyrë...

Kush është gruaja misterioze që Kurti e propozoi për ministre të Ekonomisë, Tregtisë dhe Industrisë

Rozeta Hajdari është e propozimi i kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit për ministre të Ekonomisë, Tregtisë dhe Industrisë. Gruaja me prejardhje nga Peja e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -