-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 11:14

Roma

- Advertisement -

Pasi dështoi me Politano-n, Roma vihet kërkon lojtar shqiptar

Shkëmbimi mes Politanos të Interit dhe Spinazolas të Romës me shumë gjasë ka dështuar. Mirëpo klubi romak, menjëherë ka nisur të interesohet për lojtarë tjerë,...

Shaqirin e kërkon Roma, Liverpooli përgjigjet

Liverpooli e ka refuzuar ofertën e Romës për ta transferuar në formë huazimi Xherdan Shaqirin gjatë afatit kalimtar të janarit, sipas gazetarit të famshëm...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -