0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 08:59

Rita K. Augestad-Knudsen

- Advertisement -

Pamje nga dita e martesës së Albin Kurtit me gruan e tij, kështu u duk nusja

Kështu është dukur Albin Kurti dhe bashkëshortja e tij ditën e dasmës. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pesë vjet që është martuar me...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -