2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:51

Rinumerimi

- Advertisement -

Rinumërohen mbi 1000 kuti, ja çfarë po ndodh me Nismën

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i vendvotimeve me vendim të PZAP-it. Deri më tani janë rinumëruar mbi 1000 kuti apo afër...

Paralajmëron Daka: Votat mund të numërohen nga fillimi

Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka theksuar se certifikimi i zgjedhjeve të 6 tetorit, mund të zgjas deri në dhjetor Kryetarja e Komisionit...

Ekskluzive: Sa kuti do të hapen për t’u rinumëruar votat dhe në cilat qytete

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje me votë unanime ka miratuar sugjerimin e përfaqësuesit të Qendrës së Numërimit, Burim Ahmetaj, për rinumërimin e mbi 300...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -