7.9 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 14:29

Rihanna

- Advertisement -

Provokon Rihanna, ekspozon pemën e Krishtlindjeve, por jo vetëm

Krishtlindjet në dhomën e Rihanna-s. Këngëtarja nga Barbados tregoi pemën e saj të krishtlindjeve, më shumë se tre metra të gjatë dhe të dekoruar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!