5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 06:00

Ridvan Berisha

- Advertisement -

Fillon “spastrimi” ne RTK, ja kush alarmohet

Kryeredaktori i RTK 3, Ridvan Berisha ka thënë se ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi ka një skenar për spastrimin e Radio Televizionit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!