4.8 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 01:24

Rexhep torte

- Advertisement -

Nuk peshoni as sa një qime floku e Albin Kurtit kryeministër i Kosovës

NGA REXHEP TORTE Albin Kurti është kryeministër në ngjitje e forcim, ndërsa Hashim Thaçi është president në largim pakthim. Albin Kurti dhe Vetëvendosja janë kthesa dhe shpresa...

Gjelkokoshët gjelucë të Kosovës na turpëruan para botës

Nga Rexhep Torte Gjelkokoshët gjelucë të Kosovës, tani kur tërë bota është angazhuar në luftën kundër Coronavirusit, këta faqezinj kërkojnë qeveri të re. Këta gjelkokoshë gjelucë...

Aleksandër Vuçiqi në OKB u dëshmua demagog dhe rrenacak i shekullit

NGA REXHEP TORTE Letër publike ambasadorëve të SHBA-ve, Gjermanisë, Francës, Anglisë dhe Italisë Në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së Aleksandër Vuçiqi, e lëshoi rastin më të mirë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!