7.5 C
Pristina
23 Janar, 2021 - 20:56

Rexhep Qosja

- Advertisement -

“Çartet” Rexhep Qosja: Sulmon LDK-në dhe Rugovën

Rexhep Qosja një shkrimin e tij të fundit ka hedhur akuza të rënda ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Sipas Qosjes, LDK tash e sa...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -