-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 12:01

Rexhep Hoti

- Advertisement -

Flet dëshmitari kryesor që e pa rrahjen e Molliqajt e Abazit live

Pas publikimit të pamjeve të incidentit që ndodhi ditë më parë në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit, ka reaguar edhe zyrtari i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -