8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 13:21

Reshjet

- Advertisement -

Vërshime, rrufe e reshje të fuqishme shiu, çka po ndodh në Mal të Zi

Reshje të fuqishme shiu kanë përfshirë Malin e Zi veçanërisht natën e kaluar dhe gjatë ditës së sotme. Si pasojë e kushteve të vështira meteorologjike...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -