-3.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 15:35

Reshat Qalaj

- Advertisement -

Kreu i Policisë deklarohet për torturën dhe trajtimin çnjerëzor ndaj qytetarit të prangosur në Stacionin Policor në Gjakovë

Komandanti i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka dënuar dhunën brutale ndaj qytetarit me duar të lidhura të ushtruar nga komandanti i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -