3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 11:18

Reshat Mati

- Advertisement -

“Ariu shqiptar” e shpartallon kundërshtarin dhe e detyron gjyqtarin të ndërpresë gjithçka!

Reshat Mati ka zhvilluar një përballje interesante boksi gjatë mbrëmjes së djeshme. Boksieri i njohur shqiptar është përballur me afrikanin, Dennis Okoth. Mati i njohur ndryshe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!