4.8 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 02:15

Redjan Rraja

- Advertisement -

Në polici për lidhjen me Rrajën! Kejvina shpërthen ndaj medias: Kafshë, plehra… do përgjigjeni

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë pas përfshirjes së saj në probleme me policinë dhe marrjen në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!