-4.6 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 17:22

Reciprocitet

- Advertisement -

Ministri serb: Më keq se taksa 100 % nëse reciprociteti do të jetë siç thotë Prishtina

Ministri i Tregtisë në Serbi, Rasim Ljajic, ka thënë sot se vendosja e masës së reciprocitetit nga Prishtina do të jetë më e keqe...

Kurti: Taksa 100% hiqet sapo të vendoset reciprociteti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se vendimi për taksën 100% do të zëvëndësohet me masën e reciprocitetit. Ai thotë se taksa do të hiqet...

Kurti: Taksën 100 %, do ta zëvendësojmë me reciprocitet të plotë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot ka zhvilluar një takim me shefen e zyrës së BE-së, në Kosovë, ambasadoren Nataliya Apostolova. Ai pas takimit, në...

Serwer mbështet reciprocitetin e paralajmëruar nga Albin Kurti ndaj Serbisë

Ish-diplomati amerikan dhe eksperti i çështjeve që ndërlidhen me Ballkanin Perëndimor, Daniel Serwer, shancet për të arritur një marrëveshje në mes të Kosovës dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -