-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 10:05

Real Madrid

- Advertisement -

Vuçiq e paralajmëron Real Madridin për futbollistin e tyre

Futbollisti i Real Madridit, Luka Joviq nuk i kishte përfillur urdhërat që të qëndronte në izolim dhe kishte marrë pjesë në një festë në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -