-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 11:53

Reagimi

- Advertisement -

Skandali me spiunin rus që po lëkund raportet Serbi-Rusi, vjen reagimi i Putinit

Skandali me agjentin e shërbimit sekret rus duket se ka lëkundur raportet Beograd-Moskë. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, sot qysh herët ka takuar ambasadorin...

JA SI REAGOI TAYNA PASI YLLI I REALIT IA SHPËRNDAU KËNGËN

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë “shkuar” edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -