5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 04:48

Reagim

- Advertisement -

Qeveria reagon nëpërmjet Avdullah Hotit për letrën e Pompeos

Zëvendëskryeministri Avdullah Hoti ka reaguar pas letrës që sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, i ka dërguar kryeministrit Albin Kurti. Hoti nuk i ka...

Ndarja e ministrive, Vetëvendosje i reagon Vjosa Osmanit

Megjithëse dje grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës u pajtuan për çështjet programore, dallimet pritet të lindin në ndarjen e...

Reagon Gjuriq: Kosova duhet të fluturojë nga FIFA dhe UEFA

Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ka thënë se pas asaj që ndodhi sot, ku futbollistët e Crvena Zvezdës...

Reagon Serbia: I dërguari i SHBA-së nuk na i ndryshon qëndrimet

Ministri i Punëve të Brendshme i Serbisë, Nebojsa Stefanoviq ka komentuar emërimin e Richard Grenell si i dërguar special i Donald Trump për bisedimet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!