5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 20:12

Rasim Demiri

- Advertisement -

Aktakuzë ndaj ish-ministrit për gjuajtje me armë

Prokurori Themelore e Prizrenit, ka ngritur aktakuzë ndaj dy personave për armëmbajtje pa leje dhe përdorim të armëve. Raportohet se njëri nga dy të akuzuarit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -