3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 11:42

Ramush Tahiri

- Advertisement -

Analiza e Ramush Tahirit: Zgjedhjet në shkurt, Qeveria e re LVV-PDK ose LDK-PDK

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka deklaruar se është koha që postin e presidentit ta ketë partia e tyre. Ai ka thënë se ende nuk...

LDK dorëzohet përballë Haradinajt, ky është vendimi i Hotit

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe kreu i Qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti, është dorëzuar përballë AAK’së së Ramush Haradinajt për punën e ndërtimit të...

Tahiri: Vetëvendosje nuk ka asnjë mundësi ligjore – Komisioni i Venecias pa efekt

Analisti politik, Ramush Tahiri, në një intervistë për IndeksOnline ka thënë se pas vendimit të mbrëmshëm të Gjykatës Kushtetuese, Lëvizjes Vetëvendosje i mbetet vetëm...

Ramush Tahiri flet për formimin e Qeverisë së re, tregon se çfarë duhet të bëjë Vetëvendosje

Qeveria e Kosovës u rrëzua me 82 vota të deputetëve të Kuvendit të Kosovës, në kohën kur Kosova dhe e gjithë bota po përballet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!