6.3 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 13:10

Ramiz Kelmendi

- Advertisement -

Misteri i fotos në shtëpinë e Ramiz Kelmendit: Pse ia kanë fshehur fytyrën një anëtari të familjes

Një media vendore ka vizituar shtëpinë e biznesmenit Ramiz Kelmendit, ku nga pamjet shihet një pamje luksoze brenda shtëpisë. Por, ajo çfarë të bën të...

Habit Ramiz Kelmendi: Kam dëshirë të më thërrasin Ramiz miliarderi

Biznesmeni dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Ramiz Kelmendi është njëri ndër personat më të pasur në Kosovë. Në një intervistë me Kelmendin në shtëpinë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -