1.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 11:43

Qumili

- Advertisement -

Qumili i drejtohet virusit: A spo ki ku me shku veç te na në Kosovë a?

Derisa në Kosovë së fundmi është rritur ndjeshëm numri i të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19, shumë personazhe të njohura kanë apeluar për kujdes. Ndërsa...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -