7.5 C
Pristina
23 Janar, 2021 - 20:32

Qemal Minxhozi

- Advertisement -

Kurti takon ambasadorin e Shqipërisë, flasin për pandeminë dhe bashkëpunimin mes dy shteteve

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka takuar sot ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozin, me të cilin kanë diskutuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -