7.9 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 14:26

PTK

- Advertisement -

Jep dorëheqjen Bordi i Telekomit

Bordi i përkohshëm i Telekomit të Kosovës ka dhënë dorëheqjen. Kjo ka ardhur pasi përmbaruesi ka tërhequr nga xhirollogaria e kësaj ndërmarrjeje të gjitha...

Këto janë mediat e Kosovës që morën mbi 30 milionë euro prej PTK-së

Më shumë se 30 milionë euro të Telekomit të Kosovës janë shpenzuar gjatë 14 vjetëve në reklama dhe sponsorizime për media, një pjesë e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!