-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 04:33

Provokim

- Advertisement -

Ky ishte transparenti provokues i tifozëve malazias në “Fadil Vokrri”

Tifozët e Malit të Zi janë përleshen me sigurimin e stadiumit “Fadil Vokrri”, në tribunën jugore. Por, ky nuk ishte problemi i vetëm që ata...

Provokim i rëndë, Cërvena Zvezda viziton ushtrinë e Serbisë para se të vijë nesër në Republikën e Kosovës

Kampioni i Serbisë, klubi i futbollit Cërvena Zvezda e Beogradit, tregon hapur lidhjet me ushtrinë e Serbisë dhe që besa edhe janë pritur nga...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -