5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 19:05

Propozimet

- Advertisement -

Propozimi për formimin e Qeverisë: Të jenë 16 ministri dhe të ndahen në këtë mënyrë

Qeveria e ardhshme duhet të ketë 16 ministri, pohon analisti politik Naim Rashiti. Sipas tij, VV e LDK duhet të merren shpejt vesh për formimin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -