-4.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 21:29

Prokuroria speciale

- Advertisement -

Avokati i Familjes Dehari i kërkon Prokurorisë Speciale ta marrë rastin dhe të bëjë arrestime

Tomë Gashi, avokat i Familjes së Astrit Deharit, po kërkon të fillojnë hetimet dhe të zbardhet vdekja e ish-anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, i cili...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -