8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 13:03

Prishtina

- Advertisement -

Gjermania e Franca kërkojnë rifillimin e menjëhershëm të dialogut Kosovë-Serbi nën udhëheqjen e BE-së

Përmes një shkrimi të përbashkët, ministrat e Jashtëm të Gjermanisë dhe të Francës kanë kërkuar rifillimin e menjëhershëm të dialogut Kosovë-Serbi, nën udhëheqjen e...

Grenell pas Prishtinës udhëton drejt Beogradit, mëngjesin e të premtes takon Vuçiqin

Emisari special i presidentit të SHBA’së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, të enjten të do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Prishtinë, ndërkohë...

Gjendje alarmante: Ky është niveli i ndotjes sot në Prishtinë

Ajri në Prishtinë po vazhdon të jetë i dëmshëm. Madje edhe në mëngjesin e sotëm niveli i ndotjes është shumë i madh, ku vlera...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -