-6.5 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 01:23

Presion

- Advertisement -

Albin Kurti në presion të trefishtë

Fjala e Albin Kurtit në Samitin e mbrëmshëm të Munihut u prit me një etuziazëm të jashtëzakonshëm nga përkrahës dhe dashamirësit e tij në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -