0.6C
Pristina
28 Janar, 2021 - 12:50

Posta

- Advertisement -

Vdekje e dyshimtë në Postën e Kosovës: Punëtori u gjet i vdekur gjatë orarit të punës

Një person është gjetur i vdekur dje rreth orës 14:20 në Prishtinë. Personi në fjalë është punëtor i Postës së Kosovës i moshës 54-vjeçare, dhe...

Rrahje në Postë, Policia po interviston dy drejtorë

Posta e Kosovës përmes një njoftimi për media ka treguar se sot paradite në objektin qendror të Postës së Kosovës ka ndodhur një kacafytje...

Ulen pagat e zyrtarëve të lartë në Postën e Kosovës

Sot në Mbledhjen e Bordit të Përkohshëm të Drejtorëve të Postës së Kosovës, me propozimin e U.D. Kryeshefit Ekzekutiv, Salih Morina, u vendos për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -