-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 13:03

Politika

- Advertisement -

Raportuesi gjerman për Kosovën në KE u drejtohet Qeverisë Kurti, politikanëve dhe Gjykatës Kushtetuese

Në një deklaratë të lëshuar për media, Beyer ka deklaruar se mbështesin Kosovën, të drejtat e njeriut e sundimin e ligjit edhe në kët...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -