-3 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 14:24

Plazh

- Advertisement -

Policia i ndal me forcë qytetarët të bëjnë plazh në jug të Shqipërisë

Policia e Vlorës, Delta Forcë të mbështetur dhe nga policia kufitare gjatë ditës së shtunë janë përqendruar në bregdetin e jugut në Shqipëri kryesisht...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -