3.2 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:03

Petar Petkoviq

- Advertisement -

Pasuesi i Marko Gjuriqit sot vjen në Kosovë, planifikon të futet deri në Skënderaj

Drejtori i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, sot dhe nesër do të jetë në veri të Kosovës, ku...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -