0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 19:47

Petar Miletic

- Advertisement -

Politikani serb: Kurrë s’kemi pasur plan për Kosovën, e kemi humbur më 1999

Politikani serb, Petar Miletic, në një diskutim të organizuar lidhur me zgjidhjen e problemit ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, ka komentuar edhe deklaratat e presidentit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -