5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 05:26

Pesimist

- Advertisement -

Vuçiq pësimit në raport me Kosovën

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka vlerësuar se kur bëhet fjalë për dialogun mes Beogradit dhe Prishtinës nuk është optimist sa i përket vazhdimit të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!