-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 21:37

Peshkaqen

- Advertisement -

Shqiponja kap peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh (VIDEO)

Një skenë spektakolare është realizuar në Myrtle Beach, një vendpushim bregdetar në Karolinën e Jugut. Videoja e realizuar nga Ashley White, filmuar nga ballkoni i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -