-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:16

Pervez Musharraf

- Advertisement -

Dënohet me vdekje ish-presidenti i Pakistanit

Ish-gjenerali i ushtrisë pakistaneze dhe ish-presidenti i Pakistanit, Pervez Musharraf, është dënuar me vdekje nga një gjykatë në Islamabad nën akuzën për tradhti kombëtare. Paneli...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -