-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 21:15

Pazari

- Advertisement -

“Pazari me LDK-në”, Vetëvendosjes i vjen goditja e rëndë

“VV nuk po ndryshon asgjë nga subjektet tjera politike. Si programi, ashtu edhe pozitat i detyruan të dalin në sipërfaqe si njerëz dhe parti...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -