3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 10:57

Pasaporta

- Advertisement -

14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovë

Shqipëria, Mali i Zi, Maqedonia Veriore, Serbia, Gambia, Senegali, Ishujt Kuk, Mikronezia, Niue, Dominika, Haiti, Ishujt Shën Vinsent, Ekuadori dhe Turqia. Shumica prej vendeve ku...

Kështu mund ta blesh pasaportën e Malit të Zi

Rezulton që paratë nuk blejnë vetëm pushime luksoze në Karaibe apo suita përrallore në Quebec. Ato mund të blejnë edhe rezidencën po ashtu. Ndërkohë që...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!