-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 15:22

Pandeli Majko

- Advertisement -

Ministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka një “selam” për ministrin serb Aleksandër Vulin: E keni pasur çmimin 5 milionë dollarë

Pandeli Majko, Ministri i Shtetit për Diasporën në Shqipëri, ka reaguar ndaj fyerjeve të ministrit serb të mbrojtjes, Aleksandër Vulin, duke e shpërndarë dhe...

Fjalimi i jashtëzakonshëm i Pandeli Majkos në Kosovë

Ish-kryeministri shqiptar, Pandeli Majko, që mbante postin më të lartë në një periudhë të vështirë të shqiptarëve, atë të luftës së Kosovës, kërkoi që...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -